W sierpniu miałam przyjemność uwiecznić uroczystość Magdaleny i Sebastiana. Pierwszy raz spotkaliśmy się na miesiąc przed ślubem i dogadaliśmy się od razu. Bardzo spodobało mi się zdecydowanie Państwa Młodych. W ich wielkim dniu podziwiałam jak wspaniale razem wyglądają, a szczególnie jak pięknie wyglądała Panna Młoda (Panie Sebastianie, proszę mi wybaczyć ;) ). Najlepiej ten dzień opisała Magdalena, więc oddaję jej głos :)

 

Zaczęło się od tego, że 27 czerwca, na grillu z okazji urodzin mojej Mamy mój Ukochany wymyślił, żebyśmy w końcu się pobrali, jeszcze tego lata, najlepiej w sierpniu…No i zaczęły się poszukiwania Dj-a, sali, Fotografa itp. Itd., kto już przez to przeszedł ten wie :)
Wszystko na wariackich papierach, praca, dom, córeczka  a w międzyczasie chwila na zorganizowanie własnego wesela, to w sumie takie w naszym stylu…ale nie było tak źle…mój zmysł organizacyjny + łut szczęścia mojego Męża i wszystko się udało :)
Muszę przyznać, że poszukiwania Fotografa zaczęłam dość późno…25 lipca, miesiąc i 4 dni przed ważnym dla nas dniem. Ofertę Pani Agaty znalazłam na portalu welonik, bardzo spodobało mi się zdjęcie tam zamieszczone jak również zdjęcia na jej stronie, więc napisałam do Niej maila z zapytaniem o interesujący nas dzień. Kiedy okazało się, że termin jest wolny bardzo się ucieszyliśmy, do tego przy podpisaniu umowy okazało się, że to bardzo młoda, skromna i przesympatyczna osóbka…szczęście znowu nam dopisało :)
Dzisiaj, kiedy mamy już zdjęcia i foto książkę, oglądając je utwierdzam się tylko w przekonaniu że to był doskonały wybór. Zdjęcia nie mogłyby być lepsze,  są dokładnie takie jak chciałam, po prostu prawdziwe! Nie sztuczne, nie pozowane, są naturalne. Pani Agata potrafi uchwycić momenty, które sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy, dzięki tym zdjęciom na pewno ich nie zapomnimy. Przy tym jest bardzo dyskretna, przyznam, że tylko w jednym momencie wiedziałam, że jestem „na celowniku” a tak cały wieczór nasz Fotograf gdzieś przemykał…jak „szpieg z krainy deszczowców” ;)
Serdecznie polecamy współpracę z Panią Agatą i jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę!!!

Pani Magdaleno, Panie Sebastianie – ogromnie dziękuję za zaufanie jakim mnie Państwo obdarzyli oraz za tak wspaniałą zabawę!

 

Ślub: USC w Solcu Kujawskim

Wesele: Restauracja Jaskiniowa w Solcu Kujawskim

Oprawa świetlna: Art of Show